| Uge | Man | Tirs | Ons | Tors | Fre | Lør | Søn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
| 2 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
| 3 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
| 4 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
| 5 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 |
| Ferieboligen er ikke ledig i den valgte periode. | |||||||
Mulig ankomstdato Valgte periode Ledig dato Ikke ledig | |||||||
Dette dejlige nybyggede (2022) sommerhus ligger tæt på stranden i Løkken, samt tæt på Løkken by. Huset fremstår indbydende og smagfuldt indrettet – og med masse af lysindfald fra de store vindues partier. Køkkenet ligger i åben forbindelse med stue samt spiseplads – så rigtig god mulighed for dels at kunne være sammen, og alligevel at kunne trække sig lidt tilbage. I stuen findes bla. Hyggelig brændeovn samt fladskærms TV. Her er bla. Mulighed for tyske kanaler, og Appel TV. I det ene værelser findes endnu et TV. Her er ingen tyske kanaler, men tilsluttet Cromecast. Sommerhuset er blandt andet udstyret med varmepumpe, som er med til at skabe billig opvarmning. Alle husets klinkegulve er opvarmet. Sommerhuset er også udstyret med Sonos lydanlæg. Rundt om hele huset findes ca. 175 m2 terrasse, hvor en del af terrassen er overdækket. Skønt sted til masser af sommerhygge og grill. Rundt om huset findes derfor en del terrasser, så her altid er mulighed for sol, skygge og læ. Det meste af terrassen er også indhegnet. Huset har græsplæne samt jordvold.
Skal bilopladeren benyttes, skal der medbringes et kabel på 15 meter. Ungdomsgrupper er ikke tilladt.
Tilbuddet om 15 dages annullering gælder for ophold i udvalgte sommerhuse i udvalgte perioder. Gæster kan annullere deres ophold gratis op til 15 dage før ankomst, såfremt sommerhusejeren havde tilmeldt sommerhuset til tilbuddet om 15 dages annullering på bookingtidspunktet. Hvis en annullering foretages indenfor 14 dage til ankomst, gælder de normale annulleringspolitik jf. Lejebetingelser. Annulleringsmulighederne samt dato for, hvornår bookingen senest skal være annulleret vil altid fremgå af lejebeviset.
Tilbuddet gælder for udvalgte sommerhuse og på udvalgte ankomstdatoer. Tjek venligst detaljerne på siden for sommerhuset, inden du gennemfører bookingen, da sommerhusejeren løbende kan framelde og tilvælge muligheden for 15 dages annullering. Det er derfor vigtigt, at du tjekker, om 15 dages annullering er tilvalgt for sommerhuset på den dag, hvor du foretager bookingen.
Gratis annullering med 45 dage til ankomst for nye bookinger med ankomst frem til 3. januar 2025.
Tjek venligst detaljerne på siden, inden du gennemfører din booking. Annulleringsmuligheder samt dato for senest annullering vil fremgå af dit lejebevis.